Kdo z nás by si nechtěl ušetřit práci?

Snad každého potěší, když někdo udělá jeho práci místo něj. Tím spíše, když se jedná o ty každodenní drobné činnosti, kterým se zkrátka nejde vyhnout, ale které jsou zároveň tak moc banální, že by je svedl i robot.

Řeč není o ničem jiném, než o neoblíbeném umývání nádobí, vytírání podlah anebo praní prádla. Možná namítnete, že na všechny tyto činnosti už máte doma šikovné pomocníky v podobě myčky, pračky anebo vysávacího robota. Jenže i tak je musíte zapnout a hlídat. A co kdyby takovou práci udělal někdo jiný místo vás? To by bylo přece báječné! Vy byste jen pomysleli na to, aby tomu tak bylo, a celá věc by byla rázem hotová!

communication-1927697_640

A teď si představte, že něco takového není sen, je to klidně možné! Stačí, když své práce denní rutiny svěříte chytrým spotřebičům, které budete ovládat na dálku s pomocí svého chytrého telefonu. Jen přístup k internetu a pár jednoduchých pohybů ruky vám budou stačit k tomu, aby bylo vše rázem hotovo.

A pokud vás náhodou děsí velké změny ve vaší domácnosti a rádi si věci pořizujete až poté, co si všechno na vlastní kůži důkladně vyzkoušíte, zkuste to nejprve s chytrým osvětlením philips hue. I to se vám jistě brzy zalíbí!

Co umí chytré osvětlení?

Pokud jde o chytré osvětlení, tak se jedná o moderní technologii, která vám umožní zhasínat, rozsvěcet či tlumit světla ve vaší domácnosti na dálku, skrze chytrý telefon. Stačí jednoduchá aplikace, jejíž ovládání je hračka a vy budete mít rázem pod palcem osvětlení celé vaší domácnosti a budete jej řídit, aniž byste museli kamkoli chodit.

industry-3087393_640

Takže už se vám například nikdy nestane, že byste museli tápat, zda jste zhasli světla po odchodu z domova. A stejně tak budete moci rozsvítit návštěvě, když vás přijde navštívit, anebo dětem, když půjdou na WC, a vy se nebudete chtít hnout z místa.

Váš dům vás bude poslouchat jako hodinky!

3.5/5 - (2 votes)