Jaký sport je ten vhodný pro vás?

Každému člověku vyhovuje jiný druh pohybu. Někdo upřednostní týmovou aktivitu, jiný individuální. Někdo potřebuje při sportu vybít veškerou agresivitu, někdo si zablbnout a jiný se zkoncentrovat. Vyberte si sport vhodný právě pro vás.
dětská obuv a tenisky
Sporty pro soutěživé
Jste-li soutěživý typ, pak týmové sporty, které můžete pravidelně chodit hrát se svými přáteli, jsou nejlepší volbou pro vás. Dáte do svého výkonu vše, občas vyhrajete, občas prohrajete. Vrátíte se zpocení a spokojení.
Vsaďte na fotbal, florbal, hokej, volejbal, vybíjenou, tenis, frisbee, squash nebo badminton.

Pohyb pro zaneprázdněné
Nemáte čas, přesto chcete své tělo udržovat? Pořiďte si rotoped. Nemusíte nikam chodit a ježdění na něm můžete spojit ještě s jinou činností.
Pak se samozřejmě hýbejte kdykoliv to jde. Choďte pěšky, choďte do schodů.
kondiční běh lesem
Sporty pro samotáře
Ne každému vyhovuje tělocvična, hluk, řev a touha po vítězství. Pokud si chcete během fyzické aktivity pročistit hlavu a popřemýšlet, začněte běhat, plavat, jezdit na kole nebo bruslit.

Sporty pro ženy
Ženy mají na cvičení specifické nároky. Chtějí si dát do těla, někdy zároveň očekávají zábavu. Každá žena dává přednost jinému typu sportu či posilování. Určitě si však zamilujete alespoň jednu z následujících aktivit: zumba, aerobik, jumping, pilates, port de bras.

Sporty pro movité
Máte v plánu do svého těla skutečně zainvestovat a cvičit, jak vás baví. Nebojte se odvázat a začněte hrát golf, jezdit na koních, chodit pravidelně do posilovny nebo si zaplaťte osobního trenéra, který vám ušije tréninkový program na míru.
míčové sporty
Sporty pro šetřivé
Chcete se hýbat, ale nejste zrovna ve fázi, kdy si můžete dovolit utrácet. Nevadí. Dnešní doba internetu nabízí mnoho možností. Najděte si na internetu videa, podle kterých můžete cvičit. Některá videa pracují pouze s váhou vašeho těla, k jiným můžete potřebovat činky, gymnastický míč nebo overball. Velkou výhodou je možnost si zvolit délku cvičení. Domácí cvičení spoří čas i peníze, je však třeba mít pevnou vůli.

Nebojte se riskovat, nestyďte se. Každý nadšený sportovec jednou musel začít. Vyzkoušejte více aktivit, vyberte si tu, která vám sedí, a užívejte si.