S. r. o. na potkání!

Máme tady pro tebe dobrý nápad a zajímavou myšlenku! Máte kapitál? Máte peníze? Chcete se stát podnikatelem, který bude růst a růst? Tak jste tady správně!

s. r. o.

Založit své právnické oprávnění na podnikaní, vést účetnictví, složitý plán, který musí být synchronizovaný? Stojí to peníze na rozvoj a vývoj projektu a čas. Ale od toho tady je naše firma! Zabýváme se prodáváním rozjetých s. r. o., které jsou postaveny na plánu a všechno je zařízené! Stačí vložit kapitál, zařídit schránku a oprávnění a hotovo! Zaplatíte odměnu notáři, soudní poplatek a kapitál, který si určíte kolik tam chcete dát, a to je vše. Je to jednoduché! Založení s. r. o. v Ostravě podnik je od koruny a jenom takové doporučení, jestli si budete zakládat firmu, tak vypadá lépe, když tam máte víc než korunu. Zákonný limit je nad korunu, ale je lepší, když ta máte více než korunu. Jste důvěryhodnější pro ostatní firmy.

Tak začínáme?

Co je teda začátkem?

Celkově všechno zařídíme za vás, s vaší plnou mocí. Dohodneme se na schůzku, sejdeme se a podepíšeme dokumenty a pak vám je zašleme buď poštou nebo si je vyzvednete, cokoliv bude chtít, splníme.

Za kolik dní to bude hotové? Bude to trvat dlouho?

Nejpozději do 14 dní a budete to mít ve svých rukou!

Našim úkolem je;

Připravit vám smlouvy pro vaše podnikání a musíme také splnit vaše požadavky, které si před začátkem dohodneme. Jméno firmy, místo firmy a obor podnikání zařídíme za vás! Zapíšeme a ověříme dostupnost v obchodním seznamu a my se už o vše postaráme. A nejde jenom o papírování, ale také vám chceme pomoct s výběrem oboru podnikání, poštu a administrativu. Přihlášení k DPH, DIČ a další povinnosti, které musíte splnit kvůli daňovým standardům u nás v České republice, my se o to postaráme, pohlídáme a budeme vás o všem informovat. A to jsou naše služby. Děláme všechno pro vás, abyste se cítili v pohodlné zóně a zařizujeme vše za vás. Máme pro vás další nabídky, od pronájmu kanceláří až po každý papír ve firmě či místo na parkování.