Lákavá nabídka přírodních laků na nehty.

Jste vyznavačky zdravého životního stylu? Chcete naši zemi ochránit před toxickými vlivy? Uznáváte přírodní materiály a jejich zpracování? Své tělo také chráníte před zbytečnou chemií a používáte pouze přirozenou kosmetiku? A co vaše nehty? Jsou naprosto přirozené, nelakované, zdravé? Nebo jsou nehty snad zanedbané, okousané a se záděrkami? Nebo se pyšní lakem? Pokud máte nehty zdravé, silné a bez známek poškození, vězte, že není důvod je nezvýraznit lakem. Protože i pro vás je tu neuvěřitelná nabídka, která je kompromisem mezi vaším přírodním stylem života a mezi životem konzumním.

lak

Ano, i vy si můžete nalakovat nehty a přitom neohrozit ani samy sebe, ani naši planetu. Tyto laky jsou vyvinuty speciální technologií a postrádají všech 15 činitelů, které je staví do role laku nevyhovujícího bio kvalitě. Takže váš lak bude naprosto bezpečný, vaše barva nehtům prospěje a vaše ruce budou rázem atraktivnější. V tomto laku nenaleznete žádné ftaláty, diethylhexylftalát, toluen, xylen, kafr, formaldehyd, formaldehydová pryskyřice, ethyltosylamid, trifenylfosfát, kalafunová pryskyřice, organické halogenidy, parabeny, silikony, vůně, živočišné složky či mikroplasty. Jsou tudíž velice bezpečné a pro všechny bioženy skýtají jistotu stoprocentně přírodního produktu.

lak

Pro ty z vás, které si nehtů příliš nehledí, ale po přečtení článku, přeci jen zatouží po krásných rukách, tak prosím napřed své nehty nechte vzpamatovat, vyzkoušejte nějaké výživné přírodní kůry, zajděte si na odbornou manikúru a protože nehty odrůstají opravdu rychle, tak za měsíc se už s uzdravenými nehtíky také můžete zkrášlit přírodním lakem na nehty. Potom je tu skupina žen, které sice vyznávají všechny přírodní techniky, ale přesto je nenapadlo, že i takové obyčejné lakování nehtů, je vlastně proti přírodě, je škodlivé, nejen pro vaše pěstěné ruce přírodními krémy, ale také pro celé naše životní prostředí. Takže i vy, milé dámy přehodnoťte užívání vašich laků a raději si opatřete lak nový, šetrný k životnímu prostředí, který vaše pěstěné prstíky jistě ozdobí stejně tak krásně, jako běžný lak obsahující spoustu chemických jedů.