Jak na konfiguraci pluginu ve WordPress

Celá řada blogerů a podnikatelů chce vědět, jak se na internetu zviditelnit. WordPress má svá specifika, mezi které patří i nutnost použití speciálních pluginů. Jedním z nejoblíbenějších a v globálu nejpoužívanějším je All in One. Mnoho lidí ovšem zapomíná na to, že samotná instalace nestačí. Musíte ho správně nastavit, abyste mohli těžit z jeho úžasných funkcí.WordPress logo dlaň.jpg

Ideální možností je svěřit se odborníkovi. All in SEO Pack pro WordPress od SEOlight se postará o komplexní služby spojené s provozováním webové stránky. Specialisté vše nastaví tak, aby systém pracovat na tom, co potřebujete, chcete a vyžadujete. Podívejme se na pár základních konfigurací:

  • kanonické adresy URL,
  • domovská stránka,
  • keywords,
  • Google Autorství.

Kam jít po instalaci

Po přidání All in One SEO Pack do WordPressu si nastavte kanonické adresy URL. Jedná se o to, že se jeden článek bude na webu objevovat na několika místech. S touto funkcí se pro každé z nich vytvoří jiná URL adresa. Díky tomu se vyhnete duplicitnímu obsahu i v rámci vlastních stránek.

Kreativní titul

Pro svou domovskou stránku samozřejmě budete potřebovat název webu, ale to není všechno. Pod nastavením domovské stránky můžete zadat jedno i více klíčových slov, která budou charakterizovat téma a obsah, kterým se zabýváte. A tento titul může být jiný než samotný název.

Nastavení klíčových slov v obecné části

Ujistěte se, že budete keywords přidávat ručně. Lze zapnout i použití kategorií a značek. V takovém případě ovšem bude systém generovat automaticky na základě publikovaného obsahu. Ideální je, aby plugin spravoval META keywords a přitom budete do jednotlivých příspěvků klíčová slova přidávat sami.
WordPress raketa tablet.png

Propojte se s Googlem

Autorství začíná být ve světě Googlu velice důležité ve spojení s optimalizací pro vyhledávače. Verifikujete-li se a získáte autorství, získáte vyšší míru prokliku a celkově to web zviditelní a přidá na dobré pověsti. Jedná se o bezpečností http://www.sagit.cz/info/uz-bezpecnost-a-ochrana-zdravi-pri-praci opatření. Google si bude jistý, s kým má tu čest.