Biomiska na klíčení

Máte rádi své zdraví? Snažíte se, aby vaše strava byla velmi bohatí na vitamíny? Pokud jo, určitě nepodceňujte tyhle všechny semínka a klíčky, kde je vždy nejvíce vitamínů. Ještě když k tomu připočtete, že si to vypěstujete u vás, ve vlastním domově, tak je to jistě jednoznačně jeden z nejlepších způsobí, jak jíst zdravě. Co si vypěstujete sami, po vlastní dráze, tak je nejzdravější, jelikož vy si sami asi nebudete dávat žádné konzervanty a postřiky na vlastní zeleninu a podobně.

výhonky

Co se týče právě klíčků, tak se dají všechny zrníčka, žito, pšenice, zelenina a semínka jako chia semínka, sója a tak dále, vypěstovat v klíčky, které mají důležité minerály, vitamíny a všechny bioaktivní, cenné látky. Tahle biomiska je designové krásná. Bude krásně dotvářet celý interiér a vy sami to uvidíte moc dobře, jak tohle půjde. Doba namáčení je ve většině případů deset nebo dvanáct hodin, což je příjemné, když za tak krátkou dobu budete mít tak výživou část rostliny. Většinou nejrychleji jdou obiloviny.

polníček

Jak to funguje

Semínka vložíte do biomisky, kterou prolijete vodou. Necháte na místě a poté dvakrát až třikrát denně provádíte opakované propláchnutí. Chutné vitamíny, biologicky cenné enzymy v aktivní firmě, důležité minerály pro tělo a jeho správnou funkci. Tohle je nejlepší vitamínová bomba, kterou si doma můžete udělat, takže se zkuste dozvědět více a uvidíte, jak to bude fungovat jednoduše. Máme dva tvary misek, které by se vám mohly moc líbit. Jedna vypadá jako láhev a druhá má sudovitý tvar. Každý si zvolí to své, co mu bude vyhovovat. Biomiska na klíčení vhodná do bytu, domku, kamkoliv. Tohle si vypěstujete i doma na chodbě nebo na zahradě na terase. Postarejte se sami o sebe, nespoléhejte se na zboží v obchodě a raději si všechno vypěstujte doma, čerstvé, bez nějakých barviv a dalších chemických látek.