Dřevěné schodiště

Řekla jsem si, že až budu shánět nějaký dům na bydlení, tak bych chtěla, aby měl ještě jedno patro navíc. Líbí se mi, když můžu mít elegantní dřevěné schodiště. Protože já mám totiž ráda takový ten chalupářský styl. Nemám ráda žádnou modernu. Líbí se mi takové gotické věci, takové, které jsou mohutné a hodně zdobené. Nemyslete si, že mám ráda gotiku kvůli tomu, že je to tmavá černá barva. To vůbec ne. Já mám ráda světlé barvy, ale ty tvary mám ráda gotické. Ten, kdo zná historii a zajímá se o umění, tak bude vědět, jak to mám na mysli, že mám ráda gotické tvary. Představte si ženu ve tvaru věstonické Venuše.

Líbí se vám tyto schody?

A taky přesně taková je gotika. A řekla jsem tedy příteli, že až půjdeme pryč z našeho bytu a koupíme si dům, tak bych chtěla dokonalé pěkné mohutné schodiště. A chtěla bych ho z nějakého pevného kvalitního dřeva. Můj příteli vždycky byl za to, že bychom mohli mít skleněné zábradlí a taky schody. Jenomže mně se to moc nelíbilo. Představte si tu práci, jak bych musela stále leštit schody a zábradlí, kdyby to bylo ze skla. No to je úplná katastrofa a hrozná představa. Tak jsem příteli řekla všechny mínusy toho, kdyby to bylo ze skla. A na konec musel přítel uznat, že bude schodiště nejlepší v dřevěné variantě.

Mám ráda schodiště.

Taky jsme se shodli na tom, že dřevěné schodiště budeme mít v tmavé barvě. A už se opravdu nemohu dočkat, až si s přítelem splníme náš sen o bydlení. A jak by se líbilo vám bydlet? Protože mě zajímá, jak to má každý jinak. Někdo prostě má rád bydlení v bytě. Někomu to vyhovuje, že nemusí pořád uklízet nebo se start o všechno kolem domu. Je logické, že o dům se člověk stará vlastně nonstop, je tam více http://www.orsay.com/cs-cz/elegantni-saty-bez-rukavku-49007098.html práce. Ale zase si tam mohu dát všechno, co se mi líbí. A tak třeba se těším, až si budu dekorovat svoje pěkné tmavé dřevěné schodiště Kmkdesign. A jaké schodiště se líbí vám?