Dřevěné schodiště je klasika

Dřevěné schodiště, je klasika, která se staví už od nepaměti. Díky tomuto schodišti se daly jednoduše propojit patra a navíc dobře vypadalo. V dnešní době se dělají dřevěná schodiště trošku jinak, a to hlavně ohledně vzhledu. Pokud už máte Vaše dřevěné schody v havarijním stavu, tak neváhejte a vyměňte je za nové, které budou bezpečné. Firma fa-havlíček, je ta správná společnost, na výrobu a instalaci schodiště u Vás doma.

dřevěné schody

Dřevěné schody mohou být samonosné a lomené. To, jaké si vyberete, je pouze na Vás, a to včetně vzhledu. Budete mít také na výběr konstrukci schodiště. Ta závisí vždy na rozměrech dané místnosti a kolik máte na schodiště místa. Může být schodiště sedlové, páteřové a také schodiště bez schodnic.

Firma fa-havlíček, začala působit na trhu již v roce 1987 a za tu dobu vyrobila a nainstalovala nespočet schodišť. Díky této dlouholeté praxi vědí, jak udělat schodiště rychle a bez zbytečných průtahů. Na schodišti pracují profesionálně proškolení zaměstnanci, kteří jsou špičkou v oboru. Firma dělá kompletně zakázky na klíč a je tak možné s nimi probrat Vaše požadavky. Dále má firma vlastní tým projektantů, kteří pracují v profesionálním softwaru a je tak všechno přesné a sedí. Svojí, působnost rozšířila tato společnost i za hranice a nyní dělá své výrovky po celé Evropě. Samozřejmostí je, že využívá na své výrobky pouze kvalitní materiál, se kterým má zkušenosti. Společnost má navíc certifikáty podloženou odbornost a dá se na ní spolehnout ve všech směrech. Kreativní přístup v oblasti designu, je samozřejmostí.

dřevěné schody

Na internetových stránkách, se můžete podívat na jejich výrobky a také se dozvědět o firmě více. Mimo schodiště se zajímá také o vybavení interiéru, drobné výrobky, dřevěné obložení stropů a stěn a také interiérové dveře. Pokud Vás tato firma ohromí, tak neváhejte a udělejte si nezávaznou poptávku již nyní, ať máte své schodiště co nejdříve hotové.