Dvakrát měř – jednou řež!

Jistě se shodneme na tom, že pro přesnou a kvalitní práci s kovem, ale samozřejmě i jakýmikoli jinými materiály je důležité přesné měření, možnost přesného nastavení přístrojů a také možnost přesně zpětné kontroly práce a výrobků. Bez toho by šlo cokoli vyrábět jen těžko a všechna práce by byla k ničemu. Nabídka měřidel, ať už jde o pravítka nebo přístroje k tomu určené, je široká.

jiskry z kovu

Na měřidla si jistě snadno vyberete pro svou práci a výrobu právě to právě, co ke své práci potřebujete. Stránky jsou přehledné a výrobky kvalitní. Měřidla splňují patřičné normy a budou vám pečlivě zabalena a bezpečně dodána, balík bude zabalen a odeslán ještě v den objednání, případně v nejbližší pracovní den předán poště. Nemusíte se obávat o přesnost měřidel. Vydrží vám dlouhá léta. Nástroje jsou vyráběny předními českými výrobci nástrojů.

šuplera ocel

Pokud vybíráme měřidla https://www.i-nastroje.cz/meridla, rozhodneme se pro přehlednost pro jednu z kategorií, které zde nabízí. Mezi posuvná měřidla patří nejen klasická posuvná měřítka (jednoduchá i s úchylkoměrem), ale i hloubkoměry, výškoměry, zuboměry a další. Pokud ale potřebujeme změřit hloubky, dutinky a ozubená kola opravdu malá, potřebujeme kategorii mikrometrických měřidel. Pasametry a mikropasametry jsou ale společně v další skupině měřidel. Změří nejen délku, ale i průměr či tloušťku. V nabídce je také množství sinusových pravítek, úhelníků, dále úhloměry, číselníkové indikátory, dutinoměry, kalibry. Rýsovací podložky, magnetické podložky, příměrná pravítka, prizmata a Johansonky.

V poslední kategorii ostatních měřidel naleznete například vodováhy, různé poloměrové šablony, dutinová a obkročná hmatadla, infračervený teploměr, indikátor trhlin v kovových materiálech, ale i měřicí drátky k přesnému měření závitů. A také různé podpěrky a stojánky.