Uchyťte svůj telefon silně a bezpečně

Cestujete často autem a chtěli byste si přichytit svůj telefon na palubní desku? Častokrát se vám stalo, že jste při vypínání budíku shodili svůj telefon na podlahu? Řešením ve všech těchto situacích může být právě magnetický držák na mobil, který přichytí vaše zařízení přesně tam, kde budete chtít. Tato šikovná pomůcka najde uplatnění naprosto kdekoliv, nejčastěji je však lidé instalují právě do svých vozů nebo v domácnosti, například na pracovních stolech. Nejenom, že budete mít své zařízení neustále na očích, http://nakladatelstvi.hostbrno.cz/nakladatelstvi/krimi/jeji-zivot-v-ocich-panenky-1187 také budete vždycky vědět, kde jej hledat.

 mobil

Patero důvodů, proč investovat do magnetického držáku

1) Budete mít své zařízení vždy na očích

2) Najdete ho vždycky na stejném místě

3) Zamezíte nežádoucím pádům, které mohou vést k poškození

4) Stylový doplněk, který nikterak nebude narušovat váš interiér

5) Kvalitní provedení, které vydrží dlouhá léta používání

telefon, klávesnice

Jak to celé funguje?

Jak již sám název tohoto produktu napovídá, je to celé založené na magnetickém přitahování. Držák je totiž vyroben z tohoto materiálu. K němu však získáte i speciální magnetickou vložku, kterou budete muset nalepit na zadní stranu svého mobilu, anebo vložit mezi vaše zařízení a kryt, který aktuálně používáte. Nemusíte se bát, že by to bez něj nepůsobilo, dokáže si poradit jak se silikonovými, tak i plastovými kryty. Stačí, abyste před nalepením této speciální fólie vyčistili dané místo a opatrně ji nalepili. Odteď bude vše fungovat tak, jak si představujete.

Magnet je dokonce tak silný, že je možné držák nalepit třeba i na stěnu. I tak bude vše uchyceno perfektně na svém místě. Co se týká použití v automobilu, nemusíte se bát, že při prudších nárazech nebo při jízdě po nekvalitních silnicích by mohlo dojít k pánu. V žádném případě, silové pole je skutečně intenzivní a poradí si i s těmito nepříznivými podmínkami.