Podložka pod bazén je důležitou součástí základní výbavy

Přemýšlíte nad pořízením bazénu? Ještě váháte nebo už je rozhodnuto? Alespoň nějaký malý nebo klidně i větší, abyste se mohli kdykoliv v létě osvěžit, příjemně se ochladit nebo si zaplavat? Relaxování v chladné vodě bazénu je obzvláště v létě velice příjemné. Díky tomu získáme novou energii a užijeme si každičkou volnou minutu a krásné počasí.

Při výstavbě je však potřeba již předem myslet na to, abyste měli všechny nezbytné náležitosti pohromadě a stavba mohla proběhnout na první dobrou. Na začátku je nezbytné odkopat trochu zeminy, alespoň z části nebo porovnat terén, abychom byli připraveni na to, že na tento podklad musíme nasypat písek. Tím odstraníme tvrdé a neforemné drny, ale i hornatou půdu, ve které by se mohly skrývat další nežádoucí tvrdé či ostré předměty.

žena bazén

Proč je tedy podložka pod bazén Chlorito.cz tak důležitá?

Nejvíce z toho důvodu, že brání prorůstání trávy. Dále také zabraňuje ostrým předmětům v zemině, aby se dostaly až k plachtě a protrhly ji. Prostě chrání dno bazénu před protržením nebo poničením. Je to taková jistota. Chlubit se může dlouhou životností a specifickými vlastnosti. Vyrábí se z netkané textilie, takže je dostatečně odolná a pevná, proto nám prokáže skvělou službu a bude důležitým a nezbytným partnerem při výstavbě této naší chlouby celé zahrady.

voda bazén

Drobný doplněk, o kterém ani nebudete vědět, ale na který se nesmí zapomínat. Nadzemní bazény často trpí tím, že plachta je namáhána nebo že se dokonce protrhne, což nadělá spoustu škody a paseku po celé zahradě. Nic z toho si jistě nepřejeme, proto je žádoucí, abychom se dobře starali o náš bazén již v samotné výstavbě a na nic nezapomněli.

Geotextilie chrání dno bazénu nejenom před protržením, ale také před namáháním. Díky ní se prodlouží životnost folie, která nebude tolik namáhána a vydrží vám jako nová po dlouhé roky. Vybírat si každý může z více druhů i velikostí.