Vždy to nejde hladce jako v pohádce!

Že život není jako pohádka, pochopil každá z nás už během našeho dospívání. Občas zvítězí i zlo a dobro není nijak pozitivně odměněno, nevinní lidé přicházejí o svůj majetek a také mohou mít chatrné zdravé. Tohle vše jsme nějak postupně pochopili, avšak naděje na pohádkovou lásku, která trvá až do smrti, umírá jako ta úplně poslední a většina z nás se jí velice nerada vzdává.

men-2425121_1920

Když už jsme prošli mnohým ponížením, pubertálním láskám a románkům na jednu noc a konečně se po tomhle všem objevil vysněný partner, tak srdce zajásá, vezmete se, sestěhujete, založíte rodinu, na pořadí nezáleží, důležité je to štěstí. V tuto chvíli máte pocit, že pohádka je u konce, budete žít spokojeně a společně až do smrti a nic se nemůže stát. Ale tak jednoduché to bohužel nebude! Pohádka většinou končí svatbou a rodinný život hlavních hrdinů vám už nikdo neukáže, byl by rozhodně stejně nedokonalý stejně jako ten většiny z nás.

Jsme pouze lidi a to znamená, že si občas i zachybujeme, vymýšlíme nesmysly a naneštěstí ubližujeme i těm nejbližším a navíc hádáme se prostě někdy všichni. Avšak pokud jde jen o drobné neshody, je nejlepší je vyřešit v rodinném, kruhu. Pokud jde o závažnější, ale přesto řešitelný problém, je dobré navštívit odborníka. Výborným specialistou v partnerských poradnách praha Drahomiramasinova , která se bude snažit s vámi řešit jakoukoliv nevěru a další závažné problém, které nás mohou společnou manželskou či partnerskou cestou potkat.

hands-437968_1920

Takže se nebojte, můžete mít život jako v pohádce a žít šťastně až do smrti s tím, koho nejvíce milujete. Osud vám bude házet klacky pod nohy, ale pokud je vztah opravdu pevný vydrží menší i větší bouře. A pokud nevydrží? Asi to nebyl ten správný protějšek a ten, který s vámi bude pasovat, jako puzzle ještě stále někde čeká na vaše setkání a snad se uskuteční co nejdříve!