Internetové stránky si můžete vytvořit i sami

Je pravdou, že v současnosti už má své vlastní internetové stránky tolik jedinců a firem, že jejich počet už dávno překročil magickou miliardu. Ano, skutečně je dnes na internetu více než jedna miliarda stránek, což je úctyhodné číslo, zvláště, když celosvětová síť je k dispozici na nějaké úrovni většinovému obyvatelstvu sotva dvacet pět let. A počet webů se bude dále exponenciálně rozrůstat.
Stránky ve výstavbě
Ono není divu. Stále více lidí má možnost být on-line a zároveň mnozí z nich nechtějí být pouze příjemci, ale chtějí také přispět svou troškou do mlýna, a to právě prostřednictvím stránek. Jejich tvorba už nějaký ten pátek není tak náročná, jako tomu bylo ještě v dřevních dobách, takže si svůj vlastní web můžete vytvořit třeba i vy sami. Nemusíte k tomu mít vůbec žádné předešlé zkušenosti, a dokonce nemusíte ani kupovat drahé programy.

Internetová sociální média

Jde to i bezplatně

Pokud si přejete vybudovat si velký web o desítkách stran, který bude maximální úroveň a neumíte to, svěřte jeho tvorbu profesionálům. Je jich skutečně více než dost a můžete si tak vybírat. V případě, že vám postačí jednodušší stránky, které budou vyplněny hlavně textem, případně pár přiloženými obrázky, nemusíte se obracet na specializovanou firmu, ale můžete se klidně o to pokusit sami. Vzhledem k tomu, že programy, se kterými můžete své vysněné stránky realizovat, jsou mnohdy k dispozici zcela zdarma, případně za symbolický poplatek, nemusíte se obávat toho, že by vás to snad finančně zruinovalo.

Vhodné i pro začátečníky

Obavy nemusíte mít ani co se týče pochopení programu. Na rozdíl od minulých let nemusíte umět prakticky nic, ani základy programování. Nové nástroje jsou tak intuitivní, že s jejich pomocí dokáže tvořit i naprostý amatér. Samozřejmě, že s volně dostupnými nástroji nevyrobíte žádné super stránky, ale třeba takový menší blog nebo web tematicky zaměřený na počítače, vaření nebo sportování se takovýmto způsob vytvořit určitě dá.

4/5 - (2 votes)