Kde seženou podnikatelé peníze?

Myslíte si, že mají soukromí podnikatelé vždycky tolik peněz, kolik jich potřebují? Domníváte se, že když pak podnikatel potřebuje víc peněz, než kolik jich má, jednoduše víc zabere a úspěch v podobě dalších peněz se dostaví automaticky? Jestli ano, je záhodno vyvést vás z omylu. Tak to totiž v soukromém sektoru nechodí. Podnikatelé sice nemají vždycky tolik peněz, kolik jich potřebují, ale rozhodně neplatí, že to mohou sami za všech okolností změnit k lepšímu. Někdy se jednoduše přestane soukromníkovi dařit a tento s tím nic nenadělá, ani kdyby po tom toužil sebevíc. Výnosnost žádného byznysu totiž není zaručená a spokojenost s financemi tak nejednou není stoprocentní.

symbol eura

Jenže soukromí podnikatelé ze svých příjmů žijí, takoví podnikatelé závisí sami na sobě. A proto se musí postarat, aby bylo peněz dost, a to i tehdy, když to vypadá nezvládnutelně.

Jenže co s tím může podnikatel udělat? Ani ten, kdo se živí eskamotérstvím, si peníze nepřičaruje, ani ten nejschopnější zahradník si je nevypěstuje, a stejně je tomu i v jiných oborech.

A tak vlastně nezbývá ve finanční tísni nic jiného, než si někde vzít půjčku. A jestli je některá z u nás poskytovaných půjček dokonalá i pro ty z podnikatelů, kteří jsou v té nejsložitější finanční situaci, je to americká hypotéka bez registru, která je (věřte tomu nebo ne) dostupná pomalu všem. A pokud to vezmeme doslova, pak rychle všem, kteří mají nemovitost, kterou by mohli dát nebankovní společnosti do zástavy.

vlk a eura

Když má soukromník nemovitý majetek, může ho zde prostě zastavit, a i když třeba nemá jenom samá pozitiva, když má nízké příjmy nebo záznam v registrech dlužníků, uspěje. A dostane třeba i spoustu peněz, jejichž splácení se přizpůsobí jeho možnostem. A rázem jsou k dispozici peníze, jež jsou potřeba k podnikání, a to klidně i výhodně a na dlouhou dobu.