Hypotéka bez registru pro podnikatele s nízkou úrokovou sazbou

Když se řekne hypotéka bez registrů, zřejmě si jako první vybavíte nějaký druh úvěru, u kterého se ručí nemovitostí, když se jedná o hypotéku. To by správně odpovídalo názvu, ale pak se Vám možná vybaví, že se bude jednat o úvěr, u kterého daná společnost, která peníze bude poskytovat, nebude zjišťovat, zdali máte nebo nemáte záznam v registru. Ano, je to tak i ve skutečnosti. Většinou se s tímto názvem setkáte u nebankovních společností. Jenomže ty pod tímto produktem poskytují ještě navíc podnikatelský úvěr, čili se nejedná o úvěr pro běžné spotřebitele.

V případě, že byste měli zájem o hypotéku a jste běžný občan, chtěli ručit nemovitostí a nechtěli byste, aby společnost zjišťovala, zdali máte nebo nemáte zápis v registru dlužníků, pak musíte hledat ještě pod trochu jinými názvy, jako je například klasická nebankovní hypotéka. Ta může mít právě tyto nebo podobné podmínky.

podnikatel notebook

Podnikatelský úvěr šitý na míru

Sháníte finance pro svou společnost?

Řešením může být nebankovní hypotéka bez registru.

Nechcete zbytečně přeplatit?

Nechcete, aby se někdo díval do registrů?

Máte záznam a nevíte, jestli byste půjčku jinde získali? Nebo Vás už banka rovnou odmítla?

podnikatel tablet

Právě v těchto případech je zde nebankovní hypotéka bez registru, která pomáhá podnikatelům a firmám získat peníze. Ručíte samozřejmě nějakou nemovitostí a získáte peníze. Kolik můžete získat? Může se jednat až o 70% z odhadu. Odhad se provádí profesionálně a záleží hodně na stavu nemovitosti, také na tom, kde leží a posuzuje se mnoho dalších faktorů. I tak je to ale v dnešních složitých podmínkách pro mnohé společnosti vysvobození, alespoň na nějakou dobu můžete poplatit výdaje ve firmě, vyhnout se exekucím, splatit úhrady faktur, zaplatit zaměstnancům a udržet podnikání při životě.

Nic se složitě nedokládá a nevadí ani nízké daňové přiznání na konci roku. Záznamy se dají tolerovat a peníze Vám mohou v podnikání pomoci jakýmkoliv způsobem, třeba Vás vymaní z exekucí nebo dluhů, či pomohou překonat krizi.