Peníze na opravu

Může to být cokoli, okna, střecha, nebo třeba jen chcete přistavět. Z potřeby. Nebo že by?

„Když vy břízolit, tak my to poženeme o štok!!“

Peníze v kapse

Ano, i to může být důvodem. Jistě ani není třeba psát, z čeho tato známá hláška je, ale přesto to na konci článku prozradím.

Nuže, jak jsem již zmínil, může nastat více takových situací a vy budete postaveni před dilema, kde na to vzít. Ono i přeložení střechy stojí pár korun. Také výměna oken není lacinou záležitostí, zvláště pokud jich je hodně, což se ovšem u většiny rodinných domků jaksi předpokládá.

Zcela jistě jste již zjistili své finanční možnosti, takže víte, že vám hodně peněz pochybí. Tím pádem vám to dělá starosti a nevíte, jak pokračovat. A přitom je řešení velmi jednoduché. Pokud víte, že budete mít na splátky, vezměte si půjčku.

Že jste to zkusili a neuspěli? Proč? Protože máte drobný škraloup v registru? Aha, no nic se neděje i tohle má své řešení. Co, třeba to zkusit jinde, kde se nedbá tolik přísně na všechny ty naprosto zbytečné formality. Nabídnu vám velmi jednoduchou věc a budete překvapeni. Uvidíte. Jen čtěte dále.

Nebankovní hypotéka bez registru je zde právě pro takové klienty, kteří mají s touto drobností potíže a jinde jim nejsou ochotni to tolerovat ani jim jakkoli vyjít vstříc. A protože se zde dopředu absolutně nic neplatí, tak si to.

Bankovky v pračce

Věřte, že to stojí za to. Peníze pak dostanete většinou do druhého dne, pokud se domluvíte na vyhovujících podmínkách. Tak šup do toho. Hned si tam zavolejte. Sami tak posoudíte vstřícnost a ochotu při projednávání vaší záležitosti, a také snahu pomoci. Což nebývá všude zvykem.

A ještě dlužím sdělení, z čeho je ona hláška výše v článku. Je to české filmové komedie „Slunce, seno a pár facek“. Ale jsem přesvědčen, že tuhle „nápovědu“ nikdo ze čtenářů nepotřeboval.