Plot z betonu

Při novostavbě nebo i starším domu je nutné mít okolo něj i pozemku nějaké oplocení, protože v dnešní době se může cokoliv stát. Například pokud si koupíte nové nádherné měděné okapy, tak je to jednoduchý cíl pro zloděje. A proto potřebujete kvalitní ochranu. Můžete použít klasický plot, jenž známe všichni, ale ten v dnešní době moc nevydrží. Vyplatí se postavit betonový plot, protože jeho životnost je opravdu dlouhodobá, takže se zde investice vyplatí. Průměrně tato stavba vydrží až 50 let. Výstavba je celkem jednoduchá a časově málo náročná. Pokud bydlíte blízko rušné silnice, tak Vám dost sníží okolní hluk a Vy si budete moc užívat ticha. Díky své robustnosti odolávají přírodě velice dobře. Po již zmíněné stavbě po dlouhou dobu nebudou potřebovat žádnou péči, což se oproti jiným materiálům vždy říct nedá.
betonová zeď
Vlastnoruční stavba
Tento projekt můžete realizovat klidně sami, ale budete k tomu potřebovat čas a více lidí. Po vyměření daných základu vyhloubíte díry alespoň do hloubky okolo 80 centimetrů, protože v této hloubce, jak je známo beton nezamrzá. Tyto díry musí být jen tam, kde budou sloupky. Ten do vykopané díry rovně umístíme a zabetonujeme. Poté dané betonové desky na straně naneseme lepidlem a přilepíme do drážky sloupku. Takto postupujeme až do potřebné výšky a poté zasuneme další sloupek na druhé straně. Ještě předtím nezapomeňte nanést lepidlo i na druhou stranu mezi deskami a sloupkem. Takto pokračujeme dále až k dokončení poslední části.
betonová zídka
Montáž profesionály
Avšak ne každý je tak zručný nebo nemá pomůcky a čas. A proto si můžete nechat t betonové oplocení nechat namontovat odporníky. Obzvláště se tato služba hodí v komplikovaných terénech, u kterých byste se trápily. Ovšem pro ně to není žádná překážka. Navíc ušetříte hodně času a námahy. Dokonce si můžete nechat zhotovit tento projekt na klíč, takže získáte moderní a elegantní řešení v jednom.