Voda v bazénu nemusí být vždy čistá

Vlastníte bazén? Rádi se koupete? Přemýšlíte v létě nad vlastním bazénem? Díváte se, co všechno k němu budete potřebovat? Nebo hledáte ty správné tablety na čištění vody a narazili jste na přípravek 5v1?

Tablety do bazénu 5v1 nahradí pět různých přípravků.

V dnešní době je velice příjemné, že můžeme používat pouze jeden přípravek a vyřešíme tím mnoho různých problémů, které voda v bazénu může mít.

strom a bazén

Je potřeba hned na začátku říct, že tablety 5v1 jsou vhodné do jakéhokoliv bazénu. Ať už se jedná o domácí nadzemní typ, nebo například typ zabudovaný v zemi, s pevnou konstrukcí nebo nafukovací. Nezáleží na tom, jaký druh to bude, použití je vhodné do jakéhokoliv druhu bazénu. Přejdeme k dalším veličinám. Už jsme si řekli, že nahradí pět různých druhů přípravků, takže jaké to jsou, co tedy všechno tablety zvládnou?

Zvládnou spolehlivě a efektivně vyčistit vodu. To znamená, že vodu dezinfikují. Pokud jsou v ní obsažené nečistoty, tak ty vyvločkují. Voda bude krásně průzračná a jasná a to díky přidanému chloru. Přípravek totiž doplňuje potřebný chlor, proto bude voda krásně čistá a průzračná. Všechno se vším souvisí, takže v boji proti řasám a sinicím je opět přípravek plně vybaven, takže eliminuje tvorbu řas a sinic na stěnách nebo dně bazénu. Vlastnosti přípravku jsou daleko širší. Jelikož se jedná o multifunkční přípravek, tak se můžeme těšit ještě na další věci, které jednoduše a hravě zvládne napravit, jako je stabilizace hodnot chloru a pH. Právě pH se musí v letním období koupací sezóny neustále kontrolovat, případně se musí přidávat přípravky na jeho úpravu, abychom se mohli ve vodě zdravě koupat a nepoškozovalo špatné pH náš organismus, například naši pokožku.

žena pod vodou

A v neposlední řadě je aplikace velice jednoduchá, snadnější to snad být už ani nemůže!

Vybírat si můžete z větších či menších balení a budete mít vystaráno se všemi problémy, které by v bazéně mohly během letní koupací sezóny nastat. Nic nepodceníte, ba právě naopak všechno budete díky tomuto přípravku hlídat!

5/5 - (3 votes)