Někdy stačí málo

Rekonstrukce koupelny není zrovna nejlevnější záležitostí, také se nedělá často, a pokud už nějaký ten pátek ať už novou nebo zrekonstruovanou koupelnu máte, může vám přijít tak trochu okoukaná a můžete mít pocit, že by to něco chtělo, alespoň nějakou malou změnu. Do nové vany nebo sprchového koutu se vám nechce a ani to není potřeba, stejně tak jako výměna obkladaček. Ale i tak, pouze s drobnými a nepatrnými zásahy, můžete dokázat vytvořit něco nového a neokoukaného. A nemusí vás to stát ani moc peněz nebo námahy a zvládnete to vlastními silami.
nová koupelna
Pokud máte vanu, ve které se převážně sprchujete, pak ji můžete oživit zajímavým sprchovým závěsem, motivů je celá řada a určitě si vyberete ten pravý. Navíc tak budete mít zajištěno, že voda při mytí nebude zbytečně téct přes vanu na podlahu. Sprchovému závěsu tak můžete přizpůsobit i kobereček před vanu, ten by měl být v podobné barvě jako závěs, kromě toho je příjemné po umytí stoupnout na heboučký kobereček než na studenou dlažbu. Pokud máte v koupelně i toaletu, pak můžete pořídit celou sadu předložek, tedy mít sladěný prostor před vanou a i toaletou.
Dalším doplňkem, který koupelnu může zajímavě oživit, jsou i ručníky a osušky. Ty by měly být barevně sladěny s barvou obkladů. Skříňky a jiný koupelnový nábytek je většinou k dostání v barvě bílé, ale setkat se můžeme i s barevnějšími variantami.
koupelnové doplňky
Jestliže se vám zdají obklady okoukané, ale jejich stav výměnu nevyžaduje, pak není nic jednoduššího než je přelepit speciálními samolepkami k tomu určenými. Uvidíte, jak málo bude stačit ke změně celého vzhledu koupelny.
Když máte dostatek prostoru, můžete celkový vzhled doladit živou nebo umělou květinou, dávkovačem na mýdlo či dózou na kosmetické tampony a tyčinky, inspirace kolem sebe najdete určitě spoustu a stačí jen udělat si procházku po několika obchodech nebo načerpat náměty na internetu.