Přednosti malého obytného vozu

Asi mi dají za pravdu především ti, kteří strašně rádi cestují světem křížem krážem. Možná jste to právě vy, kteří se řadí mezi takové cestovatele. Zkrátka každý, kdo je často mimo domov, jistě uvítá, když má pokaždé kam složit hlavu. Spát ve svém voze je přepych. A zvláště v takovém případě, když máte svůj vlastní obytný vůz. Bohatě stačí takový ten menší, kam se docela dobře vejdou čtyři osoby. Za takovýto obytňák nemusíte platit vysoké poplatky a jedete nakonec vlastně docela svižně. A to dokonce i ve městě, kde i v dopravní špičce jste docela hladce flexibilní.

karavan

A co prostor v menším obytňáku?
To, že je obytný vůz menší, vůbec neznamená, že by v něm nebylo dostatek prostoru. Zajímavá výbava zaručí kompletní komfort nejen pro spaní, ale také pro vaření i trávení společného volného času. A je jasné, že v žádném obytňáku nemůže chybět lednička či sociální zařízení, tedy toaleta, ale ani sprcha. Najdete v něm prostě kompletní vybavení, které uspokojí i náročného uživatele.

obytný vůz

Pro mladé i starší
Kouzlu autocampingu propadají nejen mladí lidé, kteří lační po dobrodružství, ale také starší generace. Obytný vůz je tady přesně pro ty, kteří touží po nezávislém cestování z místa na místo. Dovolená v autě má řadu předností, jako například, že se můžete na místě, kde se vám líbí, zdržet tak dlouho, jak chcete, aniž byste museli hledat na rychlo ubytování. Každý si může vybrat takový model obytňáku,který mu bude vyhovovat, a může vyrazit na cesty.

mobilheim

Vzdušný interiér
Interiér malého obytného vozu bývá navržen nejen tak, aby byl designově zajímavý, ale především aby působil vzdušně a pohodlně. Tomu mnohdy dopomůže panoramatická střecha či boční okna. Navíc jsou mnohá moderní řešení navržena tak, aby mohla být propojena s chytrým telefonem pomocí aplikace, která pak umožní ovládat většinu komfortních funkcí.