Šperky s kameny na míru

Vybrat ty správné doplňky a šperky je někdy stejný oříšek, jako umět se správně obléknout. S kameny, které jsou určeny pro vaše znamení ale vedle nikdy nešlápnete. Podle svého znamení máte přisouzené ty správné drahé kameny ale i barvy. S takových kamínků se dělají nejen krásné a decentní šperky, ale také vás tyto kameny budou chránit a přinesou vám to, co potřebujete. Podle charakteristiky svého znamení se ozdobte kameny, které vám přinesou víc než jen obdiv okolí. Stačí zjistit, jaký kámen se hodí právě k vám a pak už stačí jen vybrat a nakoupit, slaďte spolu dohromady náhrdelník, náramek i náušnice. Uvidíte, že se od teď za vámi každý obdivně otočí.
znamení zvěrokruhu
·         Kozoroh: pro toho znamení se hodí kameny křišťálu, ametystu, turmalínu, achátu, onyxu, pyritu, safíru.
·         Vodnář: vodnáři by měli vybírat šperky ze světle modrého safíru, tyrkenitu, modrého topazu, jaspisu, akvamarínu, křišťálu, amazonitu, opálu, fluoritu nebo stříbra.
·         Ryby: pro rybičky jsou vhodné kameny akvamarínu, olivínu, opálu, ametystu, fialového fluoritu, azuritu, bílé perly, tyrkenitu, jaspisu a indigolitu.
drahokamy a polodrahokamy
·         Beran: pokud jste narozeni ve znamení Berana, sáhněte po korálcích z kamenů rubínu, zeleného granátu, ametystu, karneolu, achátu, hematitu, rodonitu nebo jaspisu.
·         Býk: pro býky jsou jejich kameny beryl, zirkon, citrín, růženín, hyacint, černý achát, avanturín, korál, epidot a malachit.
·         Blíženci: těm bude slušet chryzoberyl, citrín, zlatý topaz, akvamarín, kalcit, karneol, tyrkenitu, křišťál, jantar, tygří oko, bílé perly a ametyst.
·         Rak: raci by měli vybírat z avanturínu, rubínu, diamantu, opálu, bílých perel, jadeitu a měsíčního kamene.
·         Lev: pro lvy se hodí křišťál, diamant, rubín, zlatý topaz, citrín, smaragd, granát, rutil, tygří oko, onyx, obsidián a achát.
·         Panna: pro jedince narozené v tomto znamení jsou kameny zirkonu, citrínu, ametystu, stylitu, olivínu, tygřího oka, jantaru a sodalitu.
·         Váhy: váhám, bude sedět akvamarín, diamant, topaz, epidot, růženín, jaspis, magnezit nebo unakit.
·         Štír: pro štíry jsou to kameny rubínu, achátu, hematitu, spinelu, topazu, korálu, opálu, turmalínu, býčího oka, magnetitu, mědi, rubelinu nebo také karneolu.
fialový náramek
·         Střelec: střelcům sedne ametyst, safír, avanturín, opál, modrý topaz, chalcedon, tanzanit, thulit, sodalit, tyrkenit anebo malachit.
Korálky z těchto drahých kamenů si můžete nakoupit a šperky si z nich můžete pak klidně udělat i sami doma. Alespoň si můžete namíchat kameny k sobě, podle toho jak se vám líbí a vytvořit si tak originální šperky podle svého vkusu. Není to nic složitého, v prodejnách, kde se korálky dají koupit nebo na internetu seženete i struny a gumičky k navlékání.