Síla z Indie

Tato hojně využívaná rostlina je velice oblíbená zejména proto, že obsahuje spoustu živin a látek, které jsou pro lidské zdraví velmi přínosné. Mezi ně patři například glykosidy, vitamíny, minerály, aminokyseliny a mnoho dalších. Nejvíce těchto prospěšných látek je obsaženo v kořeni rostliny. Proto se můžeme setkat s přezdívkou „indický ženšen“ co v překladu znamená koňská síla. A právě tu si díky této léčivé rostlině jménem Ashwagandha můžete dopřát i vy sami.
Její užívání udržuje v těle rovnováhu, a právě proto je velice cenná v ájurvédě. Pokud například žijete rychlým a pracovním životem, jistě oceníte její účinek na organismus v boji proti stresu.Cvičící žena
Jak již bylo zmíněno, působí proti stresu, zlepšuje soustředění, paměť, posiluje spánek, předchází únavě a zlepšuje psychickou a fyzickou http://www.modlitba.cz/ke-komu-se-modlis/trojice/duch-svaty/ aktivitu.
Tato „bylina mládí“ jak se ji také přezdívá, obsahuje vysoké množství antioxidantů, a tudíž má blahodárný vliv na imunitu člověka.
Vychutnat si Ashwagandhu můžete buď v podobě čaje nebo prášku, který je dostupný také v praktických kapslích a jeho užívání je tím pádem velice příjemné a snadné.Zdravá strava
Pod výše zmíněným odkazem naleznete bohatou nabídku produktů z téhle vysoce zdravé rostliny. Vybrat si můžete jak z čajů, prášku nebo kapslí. Vše je v bio kvalitě, která garantuje jen ty nejlepší vlastnosti. Koupí podporujete ekologické zemědělství. Navíc svým nákupem přispíváte na výsadbu stromů po celé České republice. K objednávce navíc obdržíte hodnotný dárek v podobě ořechové tyčinky LifeLike a semínka stromků, které si můžete sami zasadit. Na stránce nakliceno.cz mimo jiné naleznete další rostlinné a přírodní produkty také v bio kvalitě.
Udělejte něco pro své zdraví a dopřejte si přírodní produkty, které zaručeně posílí vaše tělo i ducha. Podpořte zároveň životní prostředí, na kterém všichni tak závisíme.