Váš automobil je doma v bezpečí

Nebaví Vás při každém zajíždění s autem do garáže a i při každém vyjíždění s autem z garáže otevírat vrata od garáže a pak venkovní vrata, pak vyjet nebo zajet s autem a pak zase všechno osobně zavřít? To se Vám vůbec nedivíme! Nebavilo by to asi nikoho, my ale máme řešení! od firmy Rollo!

Naše garážová vrata jsou dálkově ovladatelná a výhodná v mnoha směrech. Dálkové ovladače od vašich vrat mají více kanálů, což Vám umožňuje ovládat jedním ovladačem třeba i venkovní vrata nebo garážové osvětlení. Když přijedete domů, stačí tak zmáčknou tlačítko od venkovních vrat, pak tlačítko na garážová vrata a nakonec osvětlení a budete moci krásně zajet až do garáže. Pak opět zmáčknete tři tlačítka a vše se zavře a zhasne. Jako v pohádce!

Jednoduchost

Naše garážová vrata Vám přinášejí jednu velkou výhodu. Jsou moderní, špičkově technicky vybavená a velmi kvalitní. Jejich ovládání je přitom opravdu jednoduché a bezproblémové. Mají řadu bezpečnostních a elektronických pojistek, které chrání před úrazem a vloupáním.